Akcie/Ponuka

Jógové a meditačné pobyty

Naše priestory využíva stále viac skupín precvičujúcich jógu a rôzne meditačné techniky. Chata s veľkým priľahlým pozemkom tak poskytuje veľmi príjemné prostredie na podobné stretnutia/sústredenia. A keďže dobrých ľudí sa všade veľa zmestí, lôžková kapacita chaty sa dá zvýšiť na matracoch, karimatkách, či v stanoch. :)

 

Semináre na osobnostný a duchovný rozvoj

Pokojné prostredie a útulné zázemie a skvelá poloha na skok od Bratislavy, či Trnavy je skvelou voľbou pre semináre zamerané na rozvoj osobnosti, či rôzne motivačné workshopy a sústredenia.

 

Sústredenia

Prostredie Malých Karpát ponúka skvelé možnosti na šport v každom ročnom období. Bezprostredné okolie ponúka skvelé príležitosti na cyklistiku (pumptrack), turistiku, lyžovanie,sánkovanie a mnoho iného. Viac info v sekcii Okolie

 

Rodinné oslavy

Súkromie, pohoda a čerstvý vzduch sú najlepšou zárukou dobrej nálady…

Lesné svadby

Lúka, lesy, terasa, ohnisko a srny… skrátka: „Niekto to rád v lese!“ Čo viac treba k vydarenej lesnej svadbe? Pre prírodne zmýšľajúcich snúbencov radi poskytneme priestory našej chaty na to aby si v lone prírody povedali svoje „áno“.

 

Len tak

Ak ste väčšia partia a radi chatujete a trávite spolu dovolenky, alebo sviatky (Vianoce, Veľká noc a pod.) „nie je o čom“. Chata pod hviezdami je fakt dobrá voľba. Zašitá v lese a pritom len 35 km aj minút od BA, skvele dostupná aj busom, kopec aktivít v okolí a maximálny komfort!