O chate

Radi vás privítame v našej Chate pod hviezdami, kde na vás čaká rodinná atmosféra. Pokojné miesto v prostredí Malých Karpát, len pár kilometrov od rušných miest Bratislavy, Pezinka, Modry a Trnavy. Okolie i samotná chata je to pravé miesto na oddych, útek z mesta, úľavu z každodenného zhonu, regeneráciu tela i ducha, či možnosť načerpať silu lesa a čerstvého vzduchu. Už názov prezrádza, že stojí na čarovnom mieste, z ktorého sú za jasnej noci naozaj vidieť krásne žiarivé hviezdy. Aj 12 izieb je pomenovaných podľa známych hviezd alebo súhvezdí. Priestory chaty sú ideálne na meditačné pobyty, jogové sústredenia, rodinné pobyty, workshopy, teambuildingy pre firmy, lesné svadby, oslavy a pod.

 

Chatu prenajímame celú – kapacita 32 lôžok, alebo jedno poschodie pre max 13 osôb. V oboch prípadoch vrátane kuchyne a spoločenských priestorov.

Nie sme klasické ubytovacie zariadenie. Ubytovanie pre jednotlivcov je možné, len v prípade voľného víkendu, a ponúkneme túto možnosť ako Last Minute na našej facebookovej stránke Chata pod Hviezdami.

Žiaľ vzhľadom na vysokú návštevnosť alergikov je vstup s domácimi zvieratami zakázaný.